شماره ایتا . سروش . بله . روبیکا 09901393158لطف قبل از خرید با شماره تماس 09422077991حاصل فرماید قیمت ها بروز نیست

طرح رفاه کالا و نحوه خرید اقساطی توسط بازنشستگان تأمین اجتماعی

در طرح رفاه کالا، بانک رفاه به مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک و همچنین تمامی افراد حقیقی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات و وام خرید اقساطی عطا می کند.

بانک رفاه در طرح «رفاه کالا» به مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک تا سقف 500 میلیون ریال وام خرید اقساطی کالا تخصیص می دهد.

همچنین در طرح «رفاه کالا»، تمامی افراد حقیقی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند نیز می توانند تا سقف 500 میلیون ریال با کمترین مراحل بروکراسی اداری و در کوتاه ترین زمان ممکن تسهیلات خرید اقساطی دریافت کرده و خرید خود را انجام دهند.

این تسهیلات در قالب وام بانکی برای خرید لوازم خانگی و مبلمان و ... به مستمری بگیران و همچنین بازنشستگان تأمین اجتماعی اعطا می شود. 

مدت بازپرداخت تسهیلات در طرح «رفاه کالا» 36 ماهه است.

 

ویژگی های تسهیلات «رفاه کالا»

از ویژگی های این طرح می توان به پرداخت وام خرید اقساطی بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب نام برد.

همچنین خرید اقساطی با تسهیلات «رفاه کالا» بدون پیش پرداخت صورت می پذیرد.

نرخ سود تسهیلات «رفاه کالا» 15% بوده و از نرخ مصوب تسهیلات ابلاغی بانک مرکزی (18%) پایین تر است.

 

نحوه دریافت تسهیلات

متقاضیان برای دریافت تسهیلات «رفاه کالا» باید به وب سایت قسطی باما و یا یکی از نمایندگان قسطی باما مراجعه کرده و ضمن انتخاب کالا یا محصول مورد نظر خود، درخواست صدور و دریافت پیش فاکتور نمایند.

متقاضیان پس از دریافت پیش فاکتور می بایست به یکی از شعب بانک رفاه در سراسر کشور مراجعه نموده و سایر مراحل اداری را طی نمایند.

پس از انجام مراحل اداری متقاضیان می بایست پیش فاکتور پرفراژ شده توسط بانک را به قسطی باما ارائه کرده و سپس کالای خریداری شده را تحویل گیرند.

 

ویژگی ها و مزایای خرید از قسطی باما

کالای انتخابی، پس از ارائه پیش فاکتور پرفراژ شده توسط بانک به قسطی باما، در کوتاه ترین زمان ممکن به متقاضی تحویل می شود.

با توجه به تنوع سبد کالایی فروشگاه قسطی باما، متقاضیان می توانند ضمن استفاده از سقف تسهیلات ارائه شده توسط بانک، تمامی نیازهای خود را برطرف کنند.

با توجه به وجود شرایط کسر اقساط تجمیعی از حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی با همکاری بانک رفاه در قسطی باما، متقاضیان می توانند نسبت به خرید کالایی نظیر گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت و ... که امکان ارائه در طرح «رفاه کالا» را ندارند نیز، اقدام کنند.

در این شرایط متقاضیان بدون ارائه چک یا ضامن می توانند سایر محصولات مورد نظر خود را از قسطی باما در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند.  

 

خرید اقساطی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی

قسطی باما همچنین خدماتی نظیر دندانپزشکی (زیبایی و ترمیمی) و بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو (بیمه آسیا و بیمه دی) را نیز به بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی به صورت اقساطی ارائه می کند.

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.